O NAS

Witamy na naszej stronie odkurzaczy centralnych

Odkurzaczami centralnymi zajmujemy się od ponad 15 lat. Działamy na terenie Krakowa i okolic Nowego Sącza, jak również na ternie całej małopolski. Wykonujemy instalację w nowo budowanych domach jak również remontowanych. 

Zapraszamy do salonu sprzedaży na prezentację odkurzaczy centralnych i akcesoriów. 

Pewność zakupu

Oferujemy fachowe doradztwo, sprzedaż materiałów i akcesoriów w sklepie stacjonarnym i internetowym, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Czy mogę zamontować?

Odkurzacze centralne montowane są w domach jednorodzinnych, blokach, apartamentach jak również coraz częściej w biurach, hotelach, pensjonatach, budynkach użyteczności publicznej itp.

CO TO JEST ODKURZACZ CENTRALNY?

Odkurzacz centralny to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu utrzymywanie domu w czystości staje się wręcz przyjemnością. Oferujemy odkurzacze workowe, cyklonowe oraz hybrydowe. Ważne jest jednak właściwe dobranie poszczególne elementów systemu i fachowy montaż.

Uniwersalność

System centralnego odkurzania składa się z sieci przewodów ukrytych w ścianach oraz gniazd ssawnych zamontowanych w pomieszczeniach mieszkalnych. Przy sprzątaniu odkurzaczem centralnym wykorzystuje się, tzw. zestaw do sprzątania, czyli wąż giętki znany z odkurzaczy przenośnych, którego długość najczęściej wynosi 9 metrów.

Wygoda

Odkurzacz centralny, to również dodatkowe udogodnienia, np. automatyczne szufelki , Welly Flex , Speed Leo – urządzenia instalowane na poziomie podłogi lub na ścianie w wiatrołapie, garderobie, które pozwalają podmiatać w nie zwykłą miotłą, lub użycie węża rozciągliwego. Zassane w ten sposób powietrze poprzez sieć przewodów przesyłane jest do jednostki centralnej, a następnie po oczyszczeniu wydmuchane na zewnątrz domu.

Co to jest odkurzacz centralny?

Szybsze i łatwiejsze sprzątanie to główna zaleta odkurzacza centralnego. Skutecznie również pozbędziemy się roztoczy i alergenów, a jak wiadomo to częsty problem w przypadku alergików. Budowa oraz przebieg instalacji pozwala na wyrzut wszystkich zanieczyszczeń poza budynek – całkowite wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza w pomieszczeniach. 

Nie ma potrzeby przenosić ciężkiego urządzenia, za którym ciągną się przewody lub uderza o ściany i meble. W systemie centralnego odkurzania wszystko jest pod ręką, a podczas sprzątania domu posługujemy się tylko rurą ssącą.

Jednostka centralną, którą montuje się w pomieszczeniu gospodarczym/piwnicy/garażu – jest względnie cicha, ale oddalenie jej od miejsc odkurzania powoduje, że system jest wyjątkowo komfortowy również pod kątem znikomej emisji hałasu.

Zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty.

Nasze referencje i poświadczenia

Jesteśmy rzetelną firmą wykonującą od 15 lat usługi z pełną fachowością i rzetelnością. 

Robimy wszystko by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas usług.