OMBRE

Dekoracyjne wykończenie o wyjątkowym efekcie polichromatycznym pozwalające na uzyskanie różnorodnych tekstur, którego efekt końcowy uzależniony jest od wykorzystanej techniki dekoracyjnej.

ombre-fachcent1

CHARAKTERYSTYKA:

      OMBRE jest nietoksycznym produktem, bezwonnym, nie łatwo palnym. Odpowiednim do stosowania jako wykończenie o efekcie tamponu, szpachlowym, lub gocciolato do wnętrz wytwornie urządzonych. Efekt końcowy jaki można otrzymać jest indywidualnie uzależniony od zdolności i wyobraźni aplikatora i uzyskuje się go przy pomocy różnego rodzaju narzędzi (wałka, pędzla, gąbczastego tamponu, tamponu z włosia daniela, szpachli, włókna z juty a nawet przy użyciu dłoni).

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

    Zaszpachlować, wygładzić i przeszlifować drobnym papierem ściernym powierzchnię przeznaczoną do obróbki do momentu otrzymania perfekcyjnie gładkiego podłoża. Zaizolować produktem FISSATIVO ACRILICO HEX odpowiednio rozcieńczonym a następnie pomalować na jedną lub dwie warstwy farbą SUPERLAVABILE.

SPOSÓB APLIKACJI:

WYKONCZENIE SPACHLOWE LUB TAMPONOWE: nałożyć OMBRE przy pomocy wałka lub pędzla w jednolity i równomierny sposób i na świeżo przystąpić do nadawania kształtów, używając do tego celu odpowiedniego narzędzia w celu uzyskania pożądanego efektu estetycznego.

WYKOŃCZENIE NATRYSKOWE: to wykończenie otrzymujemy aplikując produkt przy pomocy natrysku, używając do tego celu kompresora z bezpośrednio zamocowaną końcówką, wyposażoną w specjalną nakładkę do wykończenia typu „gocciolata”- przypominajacego krople.

ROZCIEŃCZANIE: Gotowy do użycia
LEPKOŚĆ DOSTAWY: Produkt lekko tixotropowy.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 0,95 – 1,05 kg/litr.
WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA: 8-10 m2/ltr w zależności od rodzaju podłoża i ręki fachowca.
KOLORYSTYKA: neutralny.

PODOBNE ARTYKUŁY

0 1000

0 979

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź