Kamień naturalny dla domu

Kamień naturalny to niezwykła dekoracja ogrodu i otoczenia domu. Mnogość rozmiarów, form, faktur i odcieni pozwala na ogromną swobodę w dobieraniu i łączeniu ze sobą poszczególnych typów. Kamienie naturalne pozwalają tworzyć wrażenie trwałości i solidności, stanowią znakomite tło dla roślin oraz, odpowiednio zaaranżowane, przywodzą na myśl dziką przyrodę. Dzięki bogatej ofercie naszej firmy dostęp do różnych dekoracyjnych kamieni jest prosty jak nigdy wcześniej.

Kamień naturalny to między innymi: grysy, żwiry, łupki, otoczaki, bryły czy kamienie półszlachetne.
Produkty wykorzystywane zarówno do wypełniania większych powierzchni ale również drobnych przestrzeni jak rabatki, opaski.

Otoczaki i kamień naturalny do wnętrz.

Największą zaletą tej linii produktowej jest szeroka gama kolorystyczna i komplementarność produktów. Z łatwością dobierzesz grysy, otoczaki i bryły w ramach podobnej gamy kolorystycznej. Jeżeli wolisz kontrasty również nie będzie problemu aby zestawić wyraziste, kontrastujące kolory.  Kamień naturalny to prawdziwa naturalna dekoracja Twojego ogrodu.

GRYS

Grysy i żwirki to najpopularniejsza forma dekorowania ogrodu lub przestrzeni. Szeroka gama kolorystyczna stwarza ogromne możliwości dekoracyjne. W naszej ofercie dostępne są jasne grysy w odcieniach bieli, beżu, piasku i delikatnych szarości. Posiadamy również szeroką gamę ciemnych grysów zdecydowanie podkreślających kolorystykę roślin.

OTOCZAKI

Otoczaki to również bardzo popularna forma uzupełniania i dekorowania przestrzeni ogrodowej. Bardzo często otoczak jest uzupełnieniem grysu wysypanego na większej powierzchni. Nasza oferta zawiera szeroką gamę kolorystyczną umożliwiającą dopasowanie produktu do każdej inwestycji.

ŁUPKI

Ciemne grysy i łupki w odcieniach śliwki, grafitu i zieleni doskonale kontrastują z roślinami. Oryginalna kolorystyka wyróżni wybrane miejsca w ogrodzie.

BRYŁY

Jeżeli dysponujesz dużą powierzchnią ogrodu bryły w wielkich rozmiarach mogą wyraziście uzupełnić pustą przestrzeń. Wybrane bryły możesz dopasować do tej samej gamy kolorystycznej co grysy i otoczaki.
Wyselekcjonowane bryły wykorzystywane są również w akwarystyce.

BRYŁY GLASS

Bryły GLASS to nowoczesna forma dekoracji ogrodu lub wypełnienia kosza gabionowego.

PŁYTY

Nowa generacja produktów do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Patio, ogród podjazd garaż – skorzystaj z technicznych i estetycznych zalet tych produktów. Teraz możesz łączyć estetykę swojego wnętrza ze stylizacją ogrodu.

PANELE KAMIENNE

Dobrze wszystkim znany marmur od dziesięcioleci jest wykorzystywany do celów dekoracyjnych i konstrukcyjnych. Powierzchnie marmurowe wyróżniają się eleganckim chłodem i luksusowym wyglądem. Z tego powodu przyjęło się, że marmur najczęściej utożsamiany jest z instytucjami bankowymi, willami i drogimi rezydencjami. To nie do końca prawda. Marmur może się znaleźć również w Twoim domu.
Blaty, podłogi, tarasy czy elementy dekoracyjne na ścianach.

KAMIEŃ NIEREGULARNY

Wysokiej jakości, eleganckie i trwałe wykończenie elewacji można uzyskać, stosując kamień elewacyjny. Oferowany w kilkunastu różnych kolorach, wielkościach i fakturach, idealnie nadaje się do ozdobienia fragmentów ścian, lub ułożenia na całej powierzchni. Tworzona przez kamień powierzchnia, po zaimpregnowaniu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, szczególnie wilgoci. Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, wymaga minimalnego zaangażowania i czynności konserwujących. Szybki i nieskomplikowany montaż sprawia, że kamień elewacyjny może być układany niemal przez każdego

Oferowane przez niego wysokie możliwości sprawiają, że stanowi wyborną ozdobę każdego budynku – prywatnego lub komercyjnego. W ofercie posiadamy szeroki asortyment kamieni elewacyjnych w konkurencyjnych cenach.