FARBY I TYNKI DEKORACYJNE

FARBY I TYNKI DEKORACYJNE

NAJWIĘKSZY WYBÓR FARB W KRAKOWIE! FACH-CENT jest dystrybutorem marki: ANTICA SIGNORIA.

Tynki dekoracyjne pozwalają na stworzenie niezwykle oryginalnego wnętrza, nawiązującego do tradycji eleganckich śródziemnomorskich rezydencji. Bogactwo faktur i kolorów dostępnych tynków daje szerokie pole do popisu w tworzeniu własnego, oryginalnego stylu. Dekoracyjne tynki rewelacyjnie sprawdzają się zarówno wystroju klasycznym lub luksusowym, jak również we wnętrzach znacznie bardziej minimalistycznych, w których pełnią rolę wyjątkowej ozdoby.

Włoskie farby i tynki dekoracyjne w Krakowie – dostępne w Dojazdowie, w galerii firmy FACH-CENT. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego wykańczanie wnętrz z farbami Antica Signoria to doskonały wybór dla Twojego pomieszczenia. Jeśli zastanawiałeś się nad unikalnym wykończeniem wnętrza, skontaktuj się z nami posiadamy tynki dekoracyjne wiodących marek. We współpracy z FACH-CENT nadasz indywidualnego charakteru nie tylko ścianom, które zostaną pomalowane jedną z farb dekoracyjnych Antica Signoria, ale dla całego pomieszczenia. Może zdecydujesz się również na sztukaterie, by jeszcze intensywniej zadziałać na wyobraźnię, każdego kto przebywa w wykreowanym wnętrzu. Nie czekaj i poznaj artystów z firmy Fach-cent, którzy czekają na Twoje pytania jedyne 2km od Krakowa.

Zależy Ci na kompleksowym wykończeniu wnętrza? Pomożemy Ci!

Firma FACH-CENT to również:,

  • usługi remontowe,
  • ocieplenia,
  • wykańczanie wnętrz!

 

Zdecydowałeś się sam zaprojektować swoje wnętrze? Przejdź do sklepu i wybierz nasze farby!

Jeśli marzysz o wyjątkowym wnętrzu, nie możesz przegapić naszych produktów. Zaufaj FACH-CENT, firmie z okolic Krakowa i osiągnij wymarzony efekt wystroju Twojego domu, biura lub hotelu.