ELITE SETA

      Pozwala na uzyskanie dekoracyjnych wykończeń o efekcie jedwabiu do wewnątrz budynków, zaaranżowanych zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Ten typ powłoki pozwala na uzyskanie dekoracji zmieniającej się w zależności od kąta padającego światła, pozwalając na uzyskanie delikatnego antycznego efektu.

antica-seta-fachcent

CHARAKTERYSTYKA:

ELITE SETA pozwala na uzyskanie dekoracyjnych wykończeń o efekcie jedwabiu przypominającym strukturę jedwabiu, do wewnątrz budynków, zarówno zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak też nowoczesnym; ten typ powłoki dekoracyjnej pozwala na osiągnięcie dekoracji, która się zmieniającej się w zależności od załamania światła, pozwalając na uzyskanie delikatnego, antycznego efektu.
ELITE SETA jest produktem oddychającym, nietoksycznym, bezwonnym, wyprodukowanym na bazie wysokiej jakości żywic, wytrzymałym na działanie z codziennymi detergentami. Produkt ten jest dostarczany w kolorze białym i może być pigmentowany na dowolny kolor za pomocą odpowiednich TONERÓW, mając na uwadze dokładne wymieszanie obydwu składników: ELITE SETA Z TONEREM.
Wygląd  efekt końcowy produktu uzależniony jestod wybranej metody aplikacji, jak również od osoby wykonującej dekorację, w celu otrzymania lepszego efektu polichromatycznego, zaleca się zastosowanie/użycie metalowej packi INOX, z charakterystycznymi, zaokrąglonymi końcami/brzegami, wykonując przynajmniej 2 ruchy.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

NA NOWE, WCZEŚNIEJ NIE MALOWANE TYNKI ŚCIANY:
Wyczyścić, zaszpachlować ewentualne szczeliny i niedoskonałości a następnie nałożyć jedną warstwę PRIMER-U UNIFORMANTE wcześniej odpowiednio rozcieńczonego.

Po upływie 3-4 godzin godzin zastosować/nałożyc jedna warstwe podkładu FONDO ACRILICO UNIVERSALE , który zapewni cienką/ delikatną warstwę gruntu. 

ŚCIANY WCZEŚNIEJ MALOWANE:

Usunąć starą farbę, przeczyścić a następnie postępować tak jak w przypadku nowych tynków (opisanych powyżej).

SPOSÓB APLIKACJI:
Po upływie 3-4 godzin od nałożenia podkładu, można przystąpić do aplikacji ELITE SETA, po uprzednim wymieszaniu z wcześniej wybranym TONEREM. Następnie nałożyć produkt ELITE SETA w sposób jednolity i równomierny na powierzchni 2-3 m2 i zanim produkt zacznie wysychać, przejść do dekoracji, używając w tym celu packi; podczas aplikacji i formowania pożądanych dekoracji należy pamiętać o zwilżaniu packi.

ROZCIEŃCZENIE:

w przypadku aplikacji packą produkt jest gotowy do użycia; stosując pędzel należy rozcieńczyć produkt z 20-25 % z wodą .

CIĘŻAR WŁAŚCIWY:  1,25- 1.30 kg/litr.
WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA: 100 gr/m2 na każdą warstwę; zróżnicowana, zależna od grubości materiału nakładanego i pożądanego efektu.
CZAS SCHNIĘCIA: około 4-6 godzin na dotyk, 2-3 dni dogłębnie. A by produkt mógł osiągnąc całkowitą zmywalnośc i wytrzymałośc na ścieranie należy odczekać około 15 dni.
DOSTĘPNOŚC KOLORÓW: kolory katalogowe.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronic przed niskimi temperaturami.
TEMPERTURY APLIKACJI: między 8-25 C.

OSTRZEŻENIE:

Unikać nakładania materiału na powierzchnię: nasłonecznione, ciepłe, zasolone lub przy silnym wietrze.

PODOBNE ARTYKUŁY

0 994

0 974

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź