Elite Marmorino

Oddychająca powłoka dekoracyjna na bazie związków mineralnych. Produkt na bazie wapna gaszonego, sezonowanego, proszków marmurowych, pigmentów nieorganicznych i różnych dodatków.

fachcent-elite-marmorino

 

CHARAKTERYSTYKA:

MARMORINO ELITE jest produktem na bazie wapna gaszonego, sezonowanego, proszków marmurowych, pigmentów nieorganicznych i różnych dodatków, dzięki którym produkt ten posiada następujące właściwości: -DOSKONAŁA WYTRZYMAŁOŚĆ NA SZKODLIWE CZYNNIKI, OBECNE W ŚRODOWISKU MORSKIM I PRZEMYSŁOWYM
-WYSOKA ODPORNOŚĆ NA PROMIENIE UV, BAKTERIE, PLEŚŃ
-EFEKTOWNY WYGLĄD CHROMATYCZNO-DEKORACYJNY O POŁYSKUJĄCYM WYKOŃCZENIU, PRZYPOMINAJĄCYM KLASYCZNY TYNK WENECKI.
ELITE MARMORINO JEST IDEALNIE NADAJĄCYM SIĘ PRODUKTEM DO OTRZYMYWANIA WYKOŃCZEŃ O CENNYCH WALORACH DEKORACYJNYCH I ARTYSTYCZNYCH, ZARÓWNO O CHARAKTERZE ANTYCZNYM, JAK TEŻ WSPÓŁCZESNYM.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

Powierzchnie, na których jest stary tynk lub farba należy wyczyścić aż do tynku; w przypadku, gdy mamy do czynienia z tynkami uszkodzonymi, należy zaszpachlować istniejące i powstałe podczas czyszczenia niedoskonałości.

SPOSÓB APLIKACJI:

Wymieszać zawartość 24 kg opakowania z 2-3 kg cementu PORTLANDZKIEGO białego za pomocą wiertarki, a nastęnie przystąpić do aplikacji materiału na ścianę (wcześniej zwilżonej wodą) za pomocą packi tynkarskiej INOX, przyciskając lekko packę do ściany, w celu uzyskania błyszczącej (wybłyszczonej) powierzchni. W przypadku użycia plastikowej packi, otrzymamy efekt dekoracyjny typu –tynk wenecki.

ROZCIEŃCZANIE: produkt gotowy do użycia.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 1,65 – 1,75 kg/litr.
WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA: 2-3 m2/kg.
KOLORY: kolory z dostępnego wzornika kolorów (katalogu).
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: przechowywać w suchym miejscu, chronic przed niskimi temperaturami.
TEMPERTURY APLIKACJI: między 8-25 C.

OSTRZEŻENIA:

Zaleca się zwilżyć materiał 2 dni przed nakładaniem, zwłaszcza jeżeli będzie nakładany na zewnątrz. Przed aplikacją należy dobrze wymieszać produkt, do uzyskania jednorodnej konsystencji; produkt, który zamierzamy nakładać musi być pozbawiony grudek. W przypadku, gdy chcemy aplikować produkt na zewnątrz, koniecznym jest dla jego lepszej ochrony, zastosowanie impregnatu o nazwie IDROREPELLENTE SILOSSANICO, nakładając kilka warstw, unikając zacieków i ściekania materiału.

PODOBNE ARTYKUŁY

0 994

0 974

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź