Bianco Puro

      Produkt przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, charakteryzujący się wysokimi walorami dekoracyjnymi, łatwością aplikacji oraz dużym współczynnikiem krycia.

bianco-puro-fachcent

CHARAKTERYSTYKA

   BIANCO PURO jest wodorozcieńczalną farbą przeznaczoną do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Została wyprodukowana na bazie żywic akrylowych i jest idealnym wykończeniem nadającym się (pod balkonami, w korytarzach, jak również na ścianach nie narażonych na bezpośrednie działanie złych warunków atmosferycznych) ściany murowane, z kartongipsu, z płyt pilśniowych i wszelkiego rodzaju powierzchniach występujących w budownictwie mieszkaniowym, garażach, biurach, halach przemysłowych, itd.
     Różne cenne wypełniacze i najwyższej jakości dodatki pozwalają na uzyskanie następujących właściwości, charakteryzujących to wykończenie:

-DOSKONALE NADAJĄCA SIĘ DO ROZPROWADZANIA PĘDZLEM,
-DOBRZE KRYJĄCA,
-ZMYWALNA,
-SUPERBIAŁA ,
-ŁATWA W APLIKACJI,
-WYTRZYMAŁA NA DZIAŁANIE ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

      Powierzchnia do malowania musi być jednolita, czysta i sucha. Należy usunąć wszelki kurz, brud, wosk oraz tłuste zabrudzenia. Szczeliny i otwory zaszpachlować odpowiednim wypełniaczem (FISSATIVO ACRILICO HEX) – odpowiednio rozcieńczonym; poczekać do wyschniecia. Przeszlifować papierem ściernym wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania. W przypadku powierzchni wcześniej pomalowanych, farb z połyskiem, należy zmatowić papierem ściernym, usunąć wszelkie nierówności poprawić słabo trzymający się tynk, zaszpachlować powstałe szczeliny i postąpić jak w przypadku nie malowanych powierzchni.

SPOSÓB APLIKACJI

     Ten typ farby można nakładać za pomocą pędzla z prawdziwej szczeciny-wałka z wełny lub natrysku. Należy odczekać 3-4 godziny pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw.

CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 
1,53-1,63kg/l

CZAS SCHNIĘCIA:
30 minut w dotyku całkowite schnięcie 24 h; czas schnięcia produktu uzależniony jest od wilgotności temperatury otoczenia.

SPOSÓB ROZCIEŃCZANIA:
Na pierwszą warstwę należy rozcieńczyć produkt w 40-50% z wodą; na drugą warstwę produkt powinien być rozcieńczony 30-40% z wodą.

TEORETYCZNA WYDAJNOŚĆ:
12-14m2/litr

KOLORYSTYKA:
Z katalogu

OKRES PRZECHOWYWANIA:
Chronić przed zamarzaniem. Magazynować w dodatnich temperaturach.

 

PODOBNE ARTYKUŁY

0 1017

0 510

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź